TİRYAKİ GRUP
Tiryaki Grup Türkiye Beyaz Eşya sektörüne Tiryaki LTD. çatısı altında faliyetine 1984 yılında tasarlandı düşünüldü ve kurgusu yapıldı 1984 yılı Ağustos ayında ilk Beyaz Eşya Servisi olarak başladı. 1990 Yılında ise bir çok ulusal DTM markalarının Akdeniz Bölge Bayiliğini bünyesine katarak DTM Antalya Beyaz Eşya Mağazası olarak bugüne kadar Antalya ve Akdeniz bölgesine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz :

Vizyonumuz :
Rekabetçi bir dünyada ülkemizin Şehrimizin gücüne destek vermek insanın hayatına değer katan hem insana hem de şehre hizmet atılımı, bu amaçla istihdamı artırmaya yönelik hedefleri bulunmaktır. Tiryaki Grup adını alarak markalaşmış olup, kurs sayısı ve beraberinde gerçekleştirecek istihdam ile üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde ufuk açıcı bir kuruluş olmaktır. Tiryaki DTM’ nin yönetiminde ve marka geliştirme bölümünde ise aileden birinci ve ikinci kuşak aile bireyleri yer almaktadır.

Misyonumuz :
Tiryaki Grup’un amacı Turizm’ in en üst düzeyde yapıldığı Akdeniz Bölgesinde Antalya'da Şehrin iklimlendirme soğutma üretim sektörlerinden olan kazandırmak amacıyla tasarlanılmış bir projedir. hem il ve bölge hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Ürünler toptan ve parakende olarak satışa sunuldu. İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.
Dünya markaları ve ulusal onlarca markayı müşterileriyle buluşturan Tiryaki Grup eski ve köklü markaların yanı sıra en yeni ve güvenilir markaları da bünyesine katmaya devam ediyor.