TİRYAKİ GRUP İNSAN KAYNAKLARI
İş sağlığı, güvenliği ve çevre bilinci ile hareket edebilecek, müşteri ve takım odaklı, sürekli gelişimi benimsemiş, şirket strateji ve değerleri ile uyumlu kariyer hedefleri olan, kaliteli yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, yaptığı işin sorumluluğunu alıp sahiplenecek adayları takım arkadaşı olarak kazanmayı hedeflemektedir.
Karşılıklı saygı ve güvene dayanan, tüm iletişim kanallarının etkin kullanıldığı bir çalışma ortamı yaratarak yeni fikirlerin oluşmasına ve önerilmesine zemin hazırlarız.
TİRYAKİ GRUP
Tiryaki Grup’un insan kaynakları stratejisi, dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsediği, nitelikli işgücü ile çalışmalarını şekillendirmektedir.
Fabrika-Mağaza-Pazarlama Şirketimize başvuru yapacak adayların CV oluşturup kayıt yapabilecekleri merkez ofisimizin [email protected] E-Mail adresi yer almaktadır. Personel ihtiyacı olduğunda başvuruda bulunanlar arasından seçilecek uygun nitelikli adaylar, görüşmeye davet edilir. Görüşme olumlu sonuçlanırsa İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından işe yerleştirme süreci başlatılır.