Mağazadan Teslim Al - Tıkla Gel Al (Click & Collect)

Mağazadan Teslim Al Nedir : Siparişinizi, tercih ettiğiniz Tiryaki Grup mağazasından teslim alabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak sizin için uygun bir mağazamızın adresini seçmeniz yeterlidir.

Mağazadan Teslimat Hizmet Ücreti : Mağazadan Teslimat seçeneği ile oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti veya ek bir ücret alınmamaktadır. 500 TL altı siparişleriniz için Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Mağazaya Ulaşır : Sipariş ettiğiniz ürünler, mağaza stoklarında olması durumunda hemen alabilirsiniz. Aksi durumda sipariş tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde mağazamıza gönderilir.

Siparişimin Mağazaya Ulaştığını Nasıl Öğrenebilirim : Siparişiniz, mağazamıza ulaştığında üyelik bilgilerinizde kayıtlı olan e-posta adresinize ve cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Siparişimi Mağazadan Nasıl ve Hangi Saatlerde Teslim Alabilirim : Mağazalarımızda Kasa bölümünde, sipariş numaranız ve kimlik belgenizi(Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport) beyan ederek sipariş ettiğiniz ürünleri İmza karşılığı teslim alabilirsiniz.
Not: Mağazadan Teslim Al - Tıkla Gel Al (Click & Collect) Şimdilik Antalya 'da bulunan Mağazalarımız için geçerlidir.
Siparişinizi haftanın 6 günü (Pazar Hariç) Muratpaşa mağazamızdan 09:00 - 18:00 arasında teslim alabilirsiniz.